Relacja bez przyszłościJakie cechy może mieć taka  relacja ?

Brak przewidywalności

Bardzo trudno Ci powiedzieć kiedy znów spotkasz się z partnerem? Nie jesteś w stanie do końca go wyczuć, nie wiesz np. czy najbliższy weekend spędzicie wspólnie czy coś nie ,,wyskoczy'' w jego grafiku.

Przez pewien czas można czuć ekscytację będąc zaskakiwanym przez partnera, można odbierać to jako jakiś rodzaj świeżości. Co więcej tego typu emocje są uzależniające, te nagłe skoki i szybkie spadki. Nadchodzi jednak taki moment, gdy chce się ,,względnego spokoju''. I tu pojawia się pytanie: czy ten partner umie to zapewnić. I czy też potrzebuje tego samego.

Bliskie Ci osoby unikają rozmowy o Twoim partnerze 

Nie wydaje Ci się to dziwne? Wygląda na to, że jest to jakiś temat tabu. Może warto spytać ich dlaczego tak jest?  Bo chyba nie chcą dla Ciebie źle.

Często wspomina jak to było z poprzednimi partnerkami

I jakoś tak masz wrażenie, że te kobiety mają więcej cech negatywnych niż pozytywnych. W dodatku wydaje Ci się, że czepia się dość dziwnych rzeczy, można nawet nazwać je nieistotnymi szczegółami. Dlaczego tak się na tym fiksuje myślisz...

Nie wspominając już o tym, jak mało ważna możesz się czuć, gdy wciąż jego uwagę zajmują inne osoby. Inne kobiety. Przecież Ty nie mówisz tyle o swoich ekspartnerach.

Wiesz o nim więcej z jego obserwacji niż z tego co mówi o sobie

Jest takie powiedzenie, aby patrzeć na to co ktoś robi, a nie na to co mówi. Czy nie jest jednak dziwną sytuacja, w której jedynie po obserwacji czyichś zachowań możemy powiedzieć co dana osoba lubi? Jaka dana osoba jest. Czy można dowiedzieć się wszystkiego o człowieku jedynie z jego obserwacji?

Relacja bez szczerej rozmowy jest bardzo zubożona.